MājoklisIntegrācijaPilsonībaValoda
EN    LV    RU
Tas, ka ievērojamai pilngadīgo iedzīvotāju daļai nav balsstiesību, liecina par ieilgušu demokrātijas trūkumu. - EDSO/DICB
 Par mums 
 Darbības jomas 
 Vēsture 
 Bibliotēka 
 Arhīvs 
 Kontakti 
 Saites 

 

LCK ZIŅAS: 2014. GADA CETURTAIS CETURKSNIS 

 

19. oktobris un 1. novembris – LCK līdzpriekšsēdētājs V. Buzajevs uzstājas semināros “Krievu skola Latvijā – problēmas un perspektīvas”, kurus Daugavpilī, Liepājā un Rēzeknē rīko Forums par progresu Latvijā.

 
28. novembris – LCK līdzpriekšsēdētāja N. Jolkina uzstājas konferencē “Cilvēktiesības mūsdienu Igaunijā” Tallinā.
 
1.-2. decembris – LCK līdzpriekšsēdētājs V. Buzajevs uzstājas konferencē “Otrais Aukstais karš – vai tas kļūs karstāks?” Briselē.
 
5. decembris – Rīgā organizēta Dr. F. de Varena vieslekcija “Mazākumgrupu tiesības kā cilvēktiesības: kāpēc Baltijas valstīm ir nozīme un kas atrodas svaru kausos”.
 
6. decembris – Rīgā organizēta starptautiskā konference “Bērnu tiesības. Mūsdienu izaicinājumi”. Laists klajā iepriekšējā gada konferences materiālu krājums: “Vispārējā cilvēktiesību deklarācija. Mūsdienu izaicinājhumi”.
 
8.-9. decembris – LCK līdzpriekšsēdētāja N. Jolkina un organizācijas sekretārs A. Kuzmins piedalās konferencē par Latvijas prezidentūras ES sociālo dimensiju, Rīgā.
 
14. un 20. decembris – LCK līdzpriekšsēdētājs V. Buzajevs un organizācijas sekretārs A. Kuzmins uzstājas LCK rīkotajos semināros par mazākumtautību un Krievijas tautiešu tiesību problēmām Daugavpilī.
 

Publikācijas, kas atspoguļo LCK un tās biedru darbību, nāca klajā “Vesti segodna”, “Subbota”, “Latvijas Avīze”, žurnālos «Jurista vārds» un “Baltijskij mir”, portālos delfi.lv, mixnews.lv, baltnews.lv, imhoclub.lv, ves.lv, vesti.lv, lsm.lv, regnum.ru, russkiymir.ru, kp.ru, ria.ru. Komitejas pārstāvji uzstājās radio PIK un telekanāla PBK ēterā.